Карантин! Під Кременчуком зафіксовано спалах чуми — знищать всіх свиней

0

У селі Недогарки під Кременчуком виявили африканську чуму свиней. На фермі виявили п’ять хворих свиней.

Через надзвичайну ситуацію у районі вводять карантин, інфікованих свиней будуть спалювати -пише КременчукТoday.

В радіусі 3 км навколо ферми, де знайдено вірус, розповсюджується карантинна зона. В радіусі 20 км навколо населеного пункту оголошується зона нагляду.

На цій території перевіряють тварин на захворюваність АЧС. Карантин продовжується 40 діб. Під час карантину в цьому районі повністю забороняють реалізовувати м’ясо.

Вчора під час засідання протиепізоотичної комісії у Кременчуцькій міській раді було прийнято рішення щодо попередження доступу до Кременчука ураженого АЧС м’яса. Відповідна комісія одноголосно проголосувала за створення 3-х постів до в’їзду у місто.

Зокрема, пости будуть встановлені з боку смт Власівки на дамбі, яка переходить у вул. Б. Хмельницького, з боку Київської траси, яка переходить у вул. Київська та з правого берега Дніпра на вул. Академіка Герасимовича на в’їздах у місто Кременчук.

Пункти попуску будуть діяти на період карантину, мінімум 40 днів, починаючи від сьогодні. На постах будуть чергувати патрульні разом із представниками Держпродспоживслужби.

Наступне рішення стосувалося керівників ринків, а саме необхідності забезпечити повний ветеринарний контроль м’яса та м’ясопереробних продуктів з метою недопущення реалізації зараженого м’яса на місцевих ринках.

Коментувати