КЕРІВНИЦТВО ПОЛТАВСЬКОЇ МИТНИЦІ ДФС ВІДЗВІТУВАЛО ПРО РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ У І ПІВРІЧЧІ 2017 РОКУ

0

В.О. НАЧАЛЬНИКА ПОЛТАВСЬКОЇ МИТНИЦІ ДФС ВАЛЕРІЙ ОСТАПЧУК НА ПОЧАТКУ БРИФІНГУ, ПРОВЕДЕНОМУ ДНЯМИ В АДМІНІСТРАТИВНОМУ ПРИМІЩЕННІ МИТНИЦІ, НАВІВ СТАТИСТИЧНІ ДАНІ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ СТРУКТУРИ. ТАК, ЗА ЗВІТНИЙ ПЕРІОД 2017 РОКУ ПОЛТАВСЬКОЮ МИТНИЦЕЮ ДФС ДО ЗВЕДЕНОГО БЮДЖЕТУ ПЕРЕРАХОВАНО 1 625,0 МЛН.ГРН., З НИХ ДО ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ – 1614,7 МЛН.ГРН., МІСЦЕВОГО – 10,3 МЛН.ГРН. ВПРОДОВЖ І ПІВРІЧЧЯ 2017 РОКУ ДО ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ ПЕРЕРАХОВАНО МИТНИХ ПЛАТЕЖІВ НА 3,7 МЛН.ГРН. БІЛЬШЕ НІЖ У МИНУЛОМУ РОЦІ.

Загалом за січень-червень поточного року Полтавською митницею ДФС оформлено 17284 митних деларацій, що на 14,1% більше ніж за відповідний період минулого.

Валерій Васильович зазначив, що Полтавська митниця ДФС продовжує свій курс на підвищення якості надання адміністративних послуг суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності, ведення відкритого діалогу з бізнесом та громадськістю та захист національних інтересів у сфері міжнародної торгівлі.

Також на брифінгу були озвучені результати правоохоронної роботи в січні-червні 2017 року. Полтавською митницею ДФС за даний період складено 85 адміністративних протоколів про порушення митних правил на загальну суму більше ніж 5 млн.грн., з вилученням предметів порушення митних правил на суму 48,7 тис.грн.

Наприкінці зустрічі, з урахуванням актуальності теми, Валерієм Остапчуком було надано розгорнуту інформацію з демонстраційними матеріалами щодо особливостей переміщення товарів, особистих речей та транспортних засобів громадянами під час подорожей за кордон в рамках діючого безвізового режиму.

Коментувати