Хто з технологів будуватиме стратегію “Слуг народу” на Полтавщині

0

Уродженець Дніпропетровська Фархад Гулієв, який протягом останніх років працював у Києві, допоможе розбудувати Полтавську обласну організацію «СН» та виробити стратегію на виборах. Про це пише “Полтавщина”.

Юрій Бражник більше не очолює штаб обласної партійної організації «Слуги народу» у Полтавській області. За нашою інформацією, він зосередиться на Полтавському міському партійному осередку: шукатиме команду та визначатиме стратегію на місцевих виборах.

Цими завданнями, але на обласному рівні займатиметься Фархад Гулієв, офіційний помічник нардепа Ольги Савченко, яка є головою обласної партійної організації «Слуги народу».

Що відомо Фархада Гулієва?

Фархад Гулієв народився 18 травня 1987 року в Дніпропетровську, освіта вища, судимість відсутня, безпартійний, проживає у Києві.

До 2019 року працював головним спеціалістом відділу по роботі зі зверненнями управління по роботі зі зверненнями та запитами на інформацію Вищої ради правосуддя України.

У 2019 році взяв участь у виборах до Верховної Ради по одномандатному округу № 39 (Дніпропетровська область) у якості самовисуванця. Однак програв вибори Сергію Северину від партії «Слуга народу», який набрав 53% голосів виборців, тоді як Фархад Гулієв отримав лише 1,7%.

Протягом останнього року працював начальником відділу роботи з судовими та правоохоронними органами у Департаменті будівництва та житлового забезпечення виконкому Київської міської ради

 

Коментувати