“Кременчукгаз-постачання” оштрафували майже на мільйон.

0
«Кременчукгаз-постачання» оштрафували на 850 тис. грн. Регулятор вважає, що ця компанія зловживала на ринку природного газу.

Про це повідомляє Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 11 березня.

Рішення ухвалили після проведення позапланової перевірки за зверненням компанії «Нафтогаз». Фахівці Регулятора виявили зловживання на ринку та включення до власного реєстру споживачів постачальника без заяв-приєднання до договору постачання природного газу.

Компанія «Кременчукгаз-постачання» отримала максимальний штраф. Рішення про проведення позапланової перевірки «Полтаватеплоенерго», «Лубнигазу», «Лубнигаз-Трейдингу» та «Кременчукгаз-постачання» ухвалили 20 січня.

Нагадаємо, з 1 березня ТОВ «Полтавагаз збут» не працює зі споживачами. Тепер жителі Полтавщини мають обрати іншого постачальника. У «Полтавагаз збут» 3 березня повідомили, що компанія не може постачати газ через розірвання договору з оптовим продавцем ТОВ «Нафтогаз Трейдінг». Договір розірвали 26 лютого.

Поки споживачів обслуговує  постачальник «останньої надії» – компанія «Нафтогаз України», але не понад 60 діб. Користувачі мають укласти угоди на постачання газу з іншими постачальниками.

Споживачі можуть обирати постачальника природного газу як зі своєї, так і з іншої області.

 

Коментувати