Майже 522 млн. грн. ПДВ сплатили до Державного бюджету платники Полтавщини

0

Заступник начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Наталія Новоженіна повідомила, на сьогоднішній день платники податків регіону сплатили до Державного бюджету 521,6 млн.грн. податку на додану вартість, що на 49,2 млн.грн. більше надходжень за відповідний період 2020 року.

Станом на перше січня 2020 року найбільші суми ПДВ до бюджету спрямували платники, які зареєстровані в м. Полтаві – 161 млн. гривень. Від суб’єктів господарської діяльності  – юридичних і фізичних осіб м. Кременчук, м. Горішні плавні, Глобинського, Кобеляцького та Козельщинського районів надійшло 115,5 млн. гривень., Лубенського, Хорольського, Пирятинського, Оржицького, Гребінківського та Семенівського районів – 65,3 млн. гривень.; Миргородського, Великобагачанського, Шишацького районів – 51,6 млн. гривень.; Полтавського, Диканського, Новосанжарського, Решетилівського районів – 38,7 млн. гривень. Підприємства Гадяцького, Зіньківського, Котелевського та Лохвицького районів забезпечили надходження податку в сумі 58,6 млн.гривень., Карлівського, Машівського та Чутівського – 30,8 млн. гривень.

«За січень 2021 року юридичним особам – платникам області відшкодовано ПДВ на розрахунковий рахунок у банку в розмірі 20,2 млн. гривень», – підкреслила заступник очільника Головного управління ДПС в області.»

 

Головне управління ДПС у Полтавській області

Коментувати