Медики котрі перехворіли COVID-19 отримають виплати

0

Сьогодні 12 листопада на засіданні сесії Полтавської обласної ради депутати затвердили внесення змін та доповнення до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013 – 2020 роки.

Йдеться про проведення виплати одноразової грошової допомоги медичним та іншим працівникам комунальних закладів охорони здоров’я, які захворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 .

Зміни вносять за поданням голови Полтавської ОДА.

Заплановано на вищезгадані потреби 174 тис 546 грн.

Вирішення питання щодо надання одноразової грошової допомоги здійснюється Департаментом охорони здоров’я. Підставою для розгляду питання щодо надання одноразової грошової допомоги є заява працівника про надання йому грошової допомоги на ім’я керівника комунального закладу охорони здоров’я, який надавав стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 та захворів на COVID-19.

Питання щодо надання допомоги розглядаються за поданням керівника комунального закладу охорони здоров’я Полтавської області, який надає стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 до Департаменту охорони здоров’я.

Рішення щодо можливості надання одноразової грошової допомоги приймаються Комісією Департаменту охорони здоров’я з питань надання одноразової грошової допомоги медичним та іншим працівникам комунальних закладів охорони здоров’я, які захворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

 

Коментувати