Мешканцю Кременчука вручено підозру щодо підробки медичних документів стосовно COVID – 19

0

У підробці медичних документів та їх реалізації через Інтернет-месенджер підозрюють 21-річного мешканця Кременчука. За адресою проживання молодика під час санкціонованого обшуку вилучили ряд речових доказів: комп’ютерну техніку, мобільні телефони, чорнові записи та гроші.

Незаконну оборудку припинили працівники Кременчуцького райуправління поліції спільно з регіональним підрозділом кіберполіції, під процесуальним керівництвом Кременчуцької окружної прокуратури.

Поліцейські встановили, що молодик пропонував через різні Інтернет-канали оформити необхідну довідку без здачі аналізу за умовно невеликі гроші – близько 250 гривень за одну.

Іван Жук, начальник Кременчуцького райуправління поліції, повідомив : «Кременчуківець розмістив оголошення про можливість замовлення довідок про негативний результат тесту на COVID-19 на понад 150 Інтернет-ресурсах. На даний час слідчі встановлюють кількість осіб, які скористалися послугами фігуранта. Слідчі здійснюють розслідування за ст. 358 Кримінального кодексу України – підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів”.

Відділ комунікації поліції Полтавщини За інформацією Кременчуцького райуправління поліції

 

Коментувати