НА ДОРОГАХ ПОЛТАВЩИНИ КОНТРОЛЮЮТЬ РУХ ВАНТАЖІВОК

0
З 10 червня мобільні групи здійснюватимуть на території Полтавської області посилений контроль за дотриманням норм перевезення водіями транспортних засобів великовагових, великогабаритних та небезпечних вантажів.
З цього приводу відбулась нарада керівництва Управління патрульної поліції в Полтавській області, ГУ НП Полтавщини, відповідних служб Полтавської міської ради, служби автомобільних доріг та обласного управління Укртрансбезпеки, інформує прес-служба обласної поліції.

На зустрічі сторони напрацювали механізм спільної роботи, щодо забезпечення безпеки дорожнього руху на дорогах. Особливу увагу приділили питанню обмеження руху великовагового транспорту фактичною масою понад 24 т та навантаженням на вісь 7 тонн з 10:00 по 22:00 год при температурі повітря більш ніж 28 С.

Для ефективного контролю на території області будуть працювати 3 пересувні та 3 стаціонарні зважувальні комплекси Укртрансбезпеки.

У свою чергу, балансоутримувачі вулично-шляхової мережі мають розмістити на автодорогах з інтенсивним рухом та на десяти вулицях міста відповідні дорожні знаки з інформаційними щитами.

Усі напрямки на в’їзд в область контролюватимуться патрульними поліцейськими та групами реагування патрульної поліції ГУНП в Полтавській області.

Коментувати