На Полтавщині правоохоронці затримали чоловіка за розбещення неповнолітніх

0

У січні до правоохоронців із заявою про розбещення дитини звернувся батько 10-річної полтавки. У ході проведення перевірки працівники поліції встановили, що дівчинка через одну із соціальних мереж в Інтернеті здійснювала листування з іншим користувачем.

 

Працівники поліції з відділу боротьби зі злочинами, пов’язаним з торгівлею людьми з’ясували, що розпусні дії вчиняв 27-річний раніше не судимий кременчужанин. У Полтаві чоловік здобував знання в одному з навчальних закладів.У загальновідомій соціальній мережі зловмисник реєструвався під видом малолітньої дівчинки та знайомився з юними користувачами.

 

Пізніше через відео трансляцію демонстрував своє оголене тіло та просив оголюватися дітей. Все це відео збоченець записував.Працівники поліції провели оперативну комбінацію та затримали чоловіка. У ході санкціонованих обшуків вдалося вилучити речові докази, що підтверджують його аморальні дії.

 

Нині правоохоронці вже встановили причетність молодика до 6-ти подібних фактів.Правопорушнику оголошено про підозру за частиною 2 статті 156 Кримінального кодексу України (розбещення неповнолітніх). Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

 

До мешканців області звертається начальник Головного управління Національної поліції Полтавщини Олег Бех: “Шановні батьки! Убережіть своїх дітей від розпусних дій з боку дорослих.

 

Говоріть з ними, розповідайте про небезпеку знайомств на вулиці та через мережу Інтернет. Контролюйте дозвілля своїх дітей і слідкуйте, з ким вони спілкуються та які сайти відвідують в Інтернеті.”

 

Якщо в соціальних мережах знайдете переписку з «Лізою Бєлих» (під таким ніком зловмисник спілкувався з малолітніми) – негайно телефонуйте до відділу боротьби зі злочинами, пов’язаним з торгівлею людьми за номером: (0532) 51-76-40. Також діє цілодобова безкоштовна лінія «102», куди можна повідомити про інші правопорушення, вчинені відносно вас та ваших рідних.Відділ комунікації.

 

 

За матеріалами ВБЗПТЛ ГУНП

в Полтавській області

Коментувати