НА ПОЛТАВЩИНІ ПЛАНУЮТЬ СТВОРИТИ СИСТЕМУ ЕКСТРЕНОЇ ДОПОМОГИ НАСЕЛЕННЮ ЗА НОМЕРОМ 112

0

1 ЧЕРВНЯ НА БАЗІ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВІДБУЛОСЯ ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ

У засіданні, яке вів голова комісії Геннадій Коваленко, взяли участь заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Валерій Калюжний, Руслан Рогов, Михайло Бугрій, заступник керівника апарату – керуючий справами обласної ради Тетяна Паутова, керівництво Головного управління ДСНС України у Полтавській області, Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації, повідомляють у Полтавській обласній раді.

Депутати заслухали інформацію начальника ГУ ДСНС України в Полтавській області Володимира Салогуба стосовно необхідності створення та функціонування на території Полтавської області системи екстреної допомоги населенню у разі загрози виникнення або виникнення екстрених ситуацій за єдиним телефонним номером 112. За його словами, впровадження в інформаційному просторі єдиного канал виклику 112 сприятиме оперативному реагуванню служби на надзвичайні ситуації в області та їх ліквідацію.

Комісія проаналізувала внесений головою Полтавської ОДА проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін та доповнень до регіональної Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню на 2017 – 2020 роки”, яким, зокрема, передбачено виготовлення проєктно-кошторисної документації для будівництва та забезпечення функціонування обласної системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112. Наразі рекомендовано даний проєкт рішення доопрацювати в частині фінансового забезпечення заходу та внести його повторно на розгляд комісії.

Також у ході засідання депутати розглянули кандидатури для нагородження почесною відзнакою – Нагрудним знаком Полтавської обласної ради “За вірність народу України”.

Коментувати