На Полтавщині посадовці вимагали 1,2 тисячі доларів США за оформлення групи інвалідності

0

 Співробітники СБУ викрили двох посадовців, які вимагали в жителя Полтавщини гроші за оформлення групи інвалідності.

У Полтавській області викрили двох керівників медико-соціальної експертної комісії та лікарсько-профілактичного закладу регіону, причетних до спроби оформлення за неправомірну вигоду інвалідності з дитинства. Про це повідомила пресслужба Служби безпеки України в Полтавській області.

За попередньою інформацією слідства, посадовці через посередника вимагали гроші від місцевого жителя, який намагався оформити встановлені документи у зв’язку із втратою працездатності. Скориставшись необізнаністю чоловіка в цьому питанні, вони запропонували йому посприяти в оформленні другої групи інвалідності з дитинства безстроково. За це вони хотіли отримати 1,2 тис. доларів США.

Посередника затримали після одержання частини неправомірної вигоди.

Під час обшуків за місцем роботи і проживання фігурантів, правоохоронці виявили документацію на інших громадян, з яких, ймовірно, також вимагали гроші за отримання групи інвалідності.

Затриманим планують повідомити про підозру за ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

 

Коментувати