На Полтавщині проведуть повну цифровізацію ОДА та територіальних громад

0

Для цього створять регіональний дата-центр

У Полтавській області презентували Стратегію розвитку області до 2027 року. Так, в рамках даного напрямку планується провести повну цифровізацію територіальних громад та ОДА завдяки створенню регіонального дата-центру та хмарного сховища.

Про це повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

За його словами, підключення до дата-центру всіх територіальних громад дасть змогу створювати інформаційні продукти на безпечній, доступній платформі, не замовляючи подібні послуги в посередників і зекономивши значні кошти.

Серед планів цифровізації також створення електронних реєстрів ОМС та підключення всіх державних установ і соціальних закладів до широкосмугового Інтернету зі швидкістю 100 Мбіт/с. Крім того, на базі геоінформаційної системи буде створено відкриті дашборди з інформацією про ковід, рух громадського транспорту, прибирання снігу, ремонти доріг, корисні копалини, природно-заповідні фонди.

“У результаті будемо мати централізацію й уніфікацію інформації, інформаційних продуктів, де кожна громада відповідальна за свою ділянку”, – додав Олег Синєгубов.

Коментувати