На Полтавщині розпочинають боротьбу с контрафактним алкоголем

0

У Полтавській області посилюються заходи щодо боротьби з незаконним обігом алкогольних напоїв.
Про це 17 лютого на апаратній нараді повідомив Олег Синєгубов, голова облдержадміністрації:

“На вимогу Прем’єр-міністра України, за його розпорядженням, у Полтавській обласні державній адміністрації створено міжвідомчу робочу групу щодо посилення боротьби з нелегальним обігом алкогольної продукції на території області. Ви бачите, як ми відпрацювали щодо нелегальних гральних автоматів і закладів. У своїй більшості ми можемо сказати, що вони свою діяльність припинили. Є звичайно поодинокі випадки і з ними так само буде проводитися робота.”

За словами Синєгубова, до цієї групи ввійшли правоохоронці, податківці, фахівці з

Держпродспоживслужби та Держпраці області, працівники прокуратури та СБУ.
Нагадаємо, під час візиту до Полтави Олексій Гончарук заявив, що передусім потрібно виявляти групи осіб, які незаконно виготовляють і збувають алкоголь:

“Маємо інформацію щодо 300 точок незаконної реалізації алкогольних виробів по Україні. Давайте почнемо системну роботу, й до кінця лютого у нас істотно повинні зменшитися нелегальний обіг і реалізація алкоголю.”

Глава Уряду наголосив, що основне завдання – не боротися з дрібними підприємцями, а виявити групи осіб, які незаконно виробляють та збувають алкоголь. Сама ж ініціатива не повинна перетворитися на «полювання на відьом».

Коментувати