На Полтавщині відбудеться перевірка системи оповіщення цивільного захисту

0

28 жовтня 2020 року з 10.00 до 11.00

Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Полтавської облдержадміністрації буде проводити комплексну річну технічну перевірку обласної системи централізованого оповіщення з вмиканням електричних сирен.

Навчальні повідомлення цивільного захисту будуть транслюватися мережами обласного проводового мовлення, мережею інтернет обласного онлайн-радіо а також обласними мережами ефірного радіо програм УР-1 та радіо „Лтава” на частотах:

Гадяцький р-н – 103,1 мГц
Гребінківський р-н – 101,4 мГц
Зіньківський р-н – 102,5 мГц
Лохвицький р-н – 105,5 мГц
Лубенський р-н – 100,1 мГц
Новосанжарський р-н – 107, 4 мГц
м. Полтава та Полтавський р-н – 101,8 мГц
м. Кременчук та Кременчуцький р-н – 105,4 мГц

Міста та райони області, що підпадають в зону дії обласного передавального центру „Красногорівка”, можуть отримати повідомлення на частоті 106,3 мГц.

Основна мета перевірки – визначення працездатності обласної системи централізованого оповіщення, яка створена для своєчасного інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайної ситуації на Полтавщині, а також відпрацювання дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту.

Оскільки це навчальна перевірка засобів оповіщення, то мешканці області повинні зберігати спокій – їх життю та здоров’ю нічого не загрожує.

 

Коментувати