На Полтавщині майже 800 неповнолітніх вживають наркотики

0

Серед неповнолітніх на Полтавщині – близько 800 вживають наркотики. 200 з них – не залучені до жодної з міських профілактичних програм.

Такі невтішні дані оприлюднив Андрій Протопопов, президент Благодійного фонду “Громадське здоров’я”,  розповівши про дослідження, яке було проведено серед неповнолітніх – вони або самі вживають наркотики, або мають таких у своєму середовищі.

Один напрямок анкетування проводився в умовах “вулиці” – неподалік закладів освіти, скверів, парків, вокзалів, занедбаних будівель. Як виявилось, жоден з неповнолітніх, хто “цікавиться” наркотиками, не охоплений бодай якимось профілактичними заходами.

Статистика опитування у містах Полтава, Лубни, Горішні Плавні та Кременчук свідчить, що з 1472 осіб, які взяли участь у опитуванні, 531 особа – це молодь 14-19 років, яка вже спробувала психоактивні/наркотичні речовини. 63% – хлопці, 37% – дівчата.

За переконанням Андрія Протопопова, дослідження вказує, що хоч проблема вживання наркотичних речовин дітьми сьогодні офіційно не визнана, але вона існує і болісно відображається на суспільних процесах.

Коментувати