На Полтавщині почали розробляти Стратегію розвитку регіону до 2027 року. Долучайтесь!

0

Відмінність нової Стратегії від поточної полягає в застосуванні принципів smart-спеціалізації до стратегічного планування регіонального розвитку. Це співпраця 4-х сегментів: влади, бізнесу, громадськості та науки.

Аби до розробки Стратегії залучити якомога більше громадян, в облдержадміністрації розробили відповідні анкети. Одна – для бізнесу, інша – для жителів Полтавщини. Про це повідомляє Полтавської ОДА.

Якщо у вас виникли питання або ви бажаєте долучитися до роботи над Стратегією розвитку на 2021-2027 роки, то можете заповнити ці анкети. Питання стосуються комфортного проживання, отримання медичних, освітніх, соціальних, адміністративних послуг. Також екологічної ситуації, культури, туризму тощо.

Заповнити анкету для представників бізнесу можна за посиланням

Анкета для жителів області

Стратегія розвитку регіону на 2021-2027 рр. має враховувати впровадження інновацій, використання сучасних наукових розробок, створення нових конкурентних видів діяльності та запровадження smart-спеціалізації та інші складові. До роботи над нею залучили понад 100 членів спеціально створеної робочої групи – науковців, представників бізнесу, влади та громадськості.

 

Коментувати