На Полтавщині зросла кількість ДТП на 35%

0

По усій території України останнім часом спостерігається збільшення дорожньо-транспортної аварійності. Впродовж семи місяців на території області зареєстровано 552 дорожньо-транспортні пригоди, в яких загинуло 74 особи та 698 осіб травмовано. Про це повідомляє відділі комунікації ГУНП в Полтавській області.

На території Полтавщини кількість ДТП, у порівнянні з минулим роком, збільшилася на 35%, на 30% зросла кількість травмованих. Головними причинами автопригод стали  перевищення водіями швидкості руху, порушення правил маневрування, керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння, порушення правил проїзду перехресть, а також порушення Правил пішоходами.

З метою усунення причин та умов виникнення дорожньо-транспортних пригод, підвищення рівня дорожньої дисципліни, зменшення рівня аварійності а також попередження дитячого травматизму, з 8 серпня по 12 вересня на території області буде проведений місячник безпеки дорожнього руху. Основними завданнями поліції на час місячника стануть налагодження співпраці з місцевою владою, превентивна робота і виявлення порушень на дорогах.

Коментувати