“Нафтогаз” відкрив нове родовище газу в Полтавській області

0
НАК “Нафтогаз України” відкрив нове родовище газу в Полтавській області.

Про це в Facebook повідомляє дивізіон групи “Нафтогаз Розвідка та Видобуток”.

“Є чудовий подарунок до зимових свят – ми відкрили нове газоконденсатне родовище в Полтавській області.” Перлове родовище “це: + 2 млрд кубометрів перспективних запасів і ресурсів газу для України; + 200 млн кубометрів газу розвіданих запасів”, – повідомляє “Нафтогаз”.

Нова пошукова свердловина підтвердила наявність газових покладів на глибині 6 150 м. Добовий видобуток зі свердловини досягає 100 тис. Кубометрів.

Загальна площа нового родовища становить 213 км. кв, в його межах виділено 5 газонасичених горизонтів.

“Геологічне вивчення нових ділянок і відкриття нових родовищ на них – це сьогодні завдання №1 для Нафтогазу. Лише так ми зможемо наростити ресурсну базу, а значить – стабілізувати видобування газу в Україні. Наразі Нафтогаз активно працює з усіма новими перспективними площами, які є в портфелі компанії. Відкриття Жемчужного (перлового) родовища, яке велося в дуже непростих умовах, – тому підтвердження. Та лише наявних у компанії ділянок недостатньо для того, щоб кардинально змінити ситуацію. Потрібно якнайшвидше вирішити питання з вивченням найбільших площ на суші і морі, які мають значний ресурсний потенціал і досі не розробляються. Це треба змінювати. Нафтогаз, маючи великий досвід і експертизу роботи із новими складними активами, готовий проводити роботи в найкоротші терміни», – зазначив Олександр Романюк, директор дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобування».”

 

 

Коментувати