Напад собак у Полтаві: копи знайшли полтавку без скальпу та з пошматованими руками і ногами

1

Полтавський телеканал «Центральний» зняв сюжет про випадок у Полтаві – там зграя собак 12 жовтня загризла дівчину. Коли поліцейські знайшли 25-річну Вікторію, на яку накинулися тварини, у неї була розірвана голова та до кісток пошматовані руки й ноги. І хоч лікарі боролися за життя постраждалої, врятувати її не вдалося.

Зателефонувала до поліції полтавка Оксана Гайдук — жінка йшла о 5 ранку на роботу повз ставок на вулиці Лесі Українки та почула у темряві стогін і крики про допомогу. Потерпіла повідомила, що її сильно покусала зграя собак і вона знаходиться у воді. Тож Оксана Гайдук одразу викликала копів. Жінка зазначила, що напади псів у цьому районі — не поодинокий випадок, й вона сама стикалася з подібним.

Ставок на вулиці Лесі Українки у Полтаві

Коли копи прибули на виклик, їм не одразу вдалося відшукати жертву здичавілих чотирилапих, адже на вулиці було темно, й вона лежала в багнюці посеред чагарників. За словами дівчини, її туди затягли собаки. Правоохоронці знайшли постраждалу у тяжкому стані — з сильно понівеченою головою.

– Розірвана голова, так сказать, скальпу взагалі не було, руки й ноги до кісток покусані й порвані, – розповідає про свої спогади поліцейський роти №1 управління патрульної поліції Полтавської області Владислав Абрамов.

Аби відігнати агресорів від дівчини, копам довелося застосовувати газові балончики.

Як повідомила лейтенант поліції Інга Шкейда, стан Вікторії погіршувався з кожною хвилиною, вона вже мало що могла розповісти, лише стогнала і казала про те, що змерзла, та просила поліцейських не залишати її одну.

До лікарні потерпілу привезли о 5.30, у неї були множинні укушені рани тулуба, голови та кінцівок. І хоч лікарі намагалися допомогти дівчині, та ушкодження виявилися несумісними з життям — і наступного дня вона померла.

Як зізнаються мешканці мікрорайону, де трапилося нещастя, зграя здичавілих собак давно тримає їх у страху. Тепер же вони бояться, що тварини, які спробували на смак людське м’ясо, будуть і надалі нападати на людей.

Слідству ще належить з’ясувати, від чого померла Вікторія — від покусів чи переохолодження, зараз слідчі чекають висновків еспертизи.

 

1 коментар

Коментувати