ПАТРУЛЬНА ПОЛІЦІЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НАГАДУЄ ПРО ОБМЕЖЕННЯ РУХУ ВЕЛИКОВАГОВИХ АВТО

0

З 1 червня поточного року на території Полтавської області введено тимчасове обмеження руху великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 т та навантаженням на вісь 7 тонн з 10:00 год до 22:00 год при температурі повітря більш ніж 28° С. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Полтавської області.

Обмеження руху не поширюється на транспортні засоби, які здійснюють пасажирські перевезення, перевезення вантажів, що швидко псуються, та вантажів, які використовуються під час ліквідації стихійних явищ або надзвичайних ситуацій.

При виявленні в цей період транспортних засобів загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більше ніж 7 т водіям рекомендується здійснювати відстій автомобілів на найближчих майданчиках.

“За порушення правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів та правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами згідно зі ст. 132-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено відповідальність у вигляді накладення штрафу на водіїв від тридцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, відповідальних за технічний стан, обладнання, експлуатацію транспортних засобів, уповноважених з питань безпеки перевезення небезпечних вантажів, громадян суб’єктів господарської діяльності від сорока до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”, – йдеться у повідомленні.

Коментувати