Петиція: Полтавська – Горішньоплавнівська область

0

20 жовтня 2016 року на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України Петра Порошенка з’явилася петиція під назвою «Перейменувати Полтавську область на Горішньоплавнівську (з обласним центром Горішні Плавні відповідно)».

У тексті петиції ідеться, що нещодавно перейменоване місто Горішні Плавні стало символом декомунізації, яскравим зразком відходу від радянського та комуністичного минулого, символом відновлення історичної справедливості, повернення до витоків —  до автентичних козацьких назв.

Автор звернення Максимчук Роман Юрійович, привертає увагу на гарячу підтримку нової назви міста публічними особами, які долучилися до флешмобу «Горішні Плавні — це круто».

Ініціатор петиції зазначає, що про місто Горішні Плавні дізналися за межами країни, а тому пропонує змінити назву Полтавської області на Горішньоплавнівську та зробити Горішні Плавні новим обласним центром.

Петицію розглянуть, якщо вона набере не менше 25 тисяч голосів. Наразі її підтримали дев’ять осіб. До кінця голосування залишилось 89 днів.

Коментувати