Підтверджені випадки захворювання свинячим грипом у Полтавській області

0

Лабораторні дослідження підтвердили кілька випадків захворювання на грип H1N1 (свинячий грип) на Полтавщині. Комсомольська в списку немає. Про це повідомила прес-центр Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації.

 

За інформацією прес-центру ДОЗ, позитивні результати на вірус типу A (H1N1) pdm09 були отримані в матеріалі від хворих з Кременчука, Полтави та Лохвицького, Козельщинського та Гадяцького районів. Дослідження проводилися у вірусологічній лабораторії ГУ «Полтавський ОЛЦ ГСЕС».

 

Крім того, департамент повідомив, що за останній тиждень в Полтавській області значно зросла захворюваність гострими респіраторними інфекціями, показники в окремих містах і районах перевищили епідеміологіческйі поріг.

 

Перевищення епідемічних порогів спостерігається у містах Комсомольську, Кременчуці (у цих містах найвищі показники захворюваності, у Кременчуці епідпоріг перевищено на 79%), Лохвицькому, Глобинському, Карлівському районах, на рівні епідпороговий захворюваність в Чутівському районі.

 

Коментувати