Подробиці інциденту в якому дитину покусав собака. Хлопчика прооперували.

0

Шестирічний хлопчик, якого 14 липня покусав собака, нині у хірургічному відділенні дитячої лікарні Полтави. Стан дитини стабільний, її прооперували.

В обласний центр травмованого привезли батьки 14 липня ввечері. Пес напав на хлопчика того ж дня вдень у Горішніх Плавнях. Це сталося на подвір’ї біля одного з житлових будинків, каже речник обласної поліції Юрій Сулаєв. Дитину госпіталізували з ранами на обличчі.

“Дитина госпіталізована у дитяче хірургічне відділення та проведена спеціалізована терапія та оперативне втручання з приводу первинної хірургічної обробки ран. Зараз дитина перебуває у стабільному стані”, – каже стоматолог-хірург Полтавської міської дитячої лікарні Микола Чоловський

«Встановили власника собаки. Ним виявився місцевий 35-річний чоловік. На власника складено адміністративний протокол за частиною другою статті 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Це «Порушення правил тримання собак, що спричинили школу здоров’ю іншим особам», – говорить речник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв.

Санкція статті – конфіскація тварини та штраф. Для громадян це до 85 гривень, а для посадовців – до 119 гривень.

 

Коментувати