Поліція охорони Полтавщини отримала нові службові автомобілі

0

В Управлінні поліції охорони Полтавської області відбулось урочисте вручення нових службових автомобілів. 

Ключі від автівок особовому складу вручали: Олександр Берило, заступник начальника Департаменту поліції охорони, Віктор Міщенко, голова Асоціації ветеранів Державної служби охорони області, та Сергій Запорожець, начальник Управління поліції охорони Полтавщини. В церемонії вручення також взяли участь представники фірм, що сприяли придбанню нових сучасних автомобілів для поліції охорони.

Олександр Берило, заступник начальника Департаменту, зазначив:
– Ми впевнено можемо говорити про те, що поліція охорони розвивається. Збільшується кількість об’єктів, які ми охороняємо, зокрема мова йде й про стратегічні об’єкти. Полтавщина – одна із головних, бо корисні копалини, які видобувають на території області, потребують захисту.

П’ять автівок, які закупили за кошти Управління поліції охорони Полтавської області, розподілили між Полтавським, Кременчуцьким, Миргородським та Лубенським підрозділами поліції.

Сергій Запорожець, начальник поліції охорони області,  наголосив:
«Нові автомобілі будуть використовуватись в нарядах груп реагування для охорони об’єктів і забезпечення публічної безпеки на маршрутах патрулювання, а також при здійсненні охорони об’єктів паливно-енергетичного комплексу. Для забезпечення належної охорони об’єктів необхідна сучасна та надійна техніка, тому ми будемо прагнути кожні п’ять років поновлювати наш автопарк».

 

Про це повідомив відділ комунікації поліції Полтавщини.

Коментувати