ПОЛІЦІЯ ПОЛТАВЩИНИ ВИКРИЛА ЗЛОЧИННУ ДІЯЛЬНІСТЬ ТРАНСНАЦІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗОВАНОЇ ГРУПИ, ЯКА ПОСТАЧАЛА “ЖИВИЙ ТОВАР” З КОМСОМОЛЬСЬКА ДО ІЗРАЇЛЮ

0

До суду направлено матеріали кримінального провадження, відкритого за фактами створення та утримання місця розпусти, а також звідництва, до яких причетна 40-річна мешканка міста Комсомольськ. Фігурантка справи, яка була співорганізатором злочинної діяльності на території України, схиляла дівчат до сексуального ремесла закордоном та забезпечувала підготовку їх переміщення з України до Ізраїлю.

Як повідомив заступник начальника Главку поліції Полтавщини Руслан Бірюков, працівники відділу протидії торгівлі людьми ГУНП затримали «вербувальницю» у червні 2015-го року. Зібрані докази дають підстави говорити, що 40-річнакомсомольчанка безпосередньо відповідала за підготовку переміщення «рекрутів» з України до Ізраїлю, зокрема: займалася оформленням документів, а також замовлянням та придбанням квитків.

Жінка підшукувала молодих українок, зацікавлених у зайнятті сексуальним промислом закордоном. В «обробці» найманок та організації підготовчих заходів їй допомагав власний досвід надання оплачуваних інтимних послуг.

fo_55VDU6Gk

Транснаціональний «бізнес-план» було втілено у життя в 2012-му році, коли мешканка Полтавської області домовилася про співпрацю із 49-річною мешканкою Ізраїлю. Відомо, що жінок пов’язували тісні дружні стосунки, сформовані у період перебування першої на території Ізраїлю, де вона певний час «торгувала своїм тілом».

Третім учасником злочинної змови був 40-річний мешканець Ізраїлю, який мав попередній досвід злочинної діяльності та необхідні, на думку організаторів, комунікативні якості для налагодження стосунків із замовниками сексуальних послуг. Він же допомагав українкам дістатися «пункту призначення» на чужині та зустрітися з клієнтами.

Кримінальне правопорушення, у скоєнні якого обвинувачують мешканку Комсомольську, полягає у створенні та утриманні місця розпусти, а також звідництві для розпусти, вчинених організованою групою з метою наживи (частина 2 статті 302 Кримінального кодексу України). Санкція статті передбачає до п’яти років обмеження або позбавлення волі.

 

Відділ комунікації

ГУНП в Полтавській області

Коментувати