«Полтавщина готова до можливої другої хвилі COVID-19», – ОЛЕГ СИНЄГУБОВ

0

Інфекційні відділення лікарень Полтавської області забезпечені на 100% засобами індивідуального захисту на 2 місяці вперед при повній завантаженості.

В Україні фіксують антирекорди поширення COVID-19. Попри це на Полтавщині вдається втримувати ситуацію – область залишається в «зеленій зоні».

Однак, за словами голови Полтавської обласної державної адміністрації Олега Синєгубова, обласна влада готується до різних сценаріїв.

«Максимально накопичуємо запаси засобів індивідуального захисту в тих медичних установах, які працюють з хворими на коронавірус. Готові до можливої другої хвилі. Інфекційні відділення лікарень Полтавщини забезпечені на 100% засобами індивідуального захисту на 2 місяці вперед при повному завантажені. Зараз же заповнюваність ліжок становить – 11,2 %», – повідомив Олег Синєгубов. 

Також очільник області зауважив, що завдяки злагодженим діям держави, області та бізнесу вдалося збільшити кількість апаратів ШВЛ у лікарнях. Якщо на початку карантину в медзакладах було 306 апаратів штучної вентиляції легень, то нині їх 371.

Загалом з початку березня місцевий бізнес став на захист медичних працівників та громадян, допомігши лікарням і медперсоналу на майже 145 млн гривень.

 

Коментувати