Продаж наркотиків засудженим — ДБР затримало інспектора виправної колонії на Полтавщині

0

 Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, затримали інспектора одного з відділень Божковської виправної колонії №16 за незаконне придбання та зберігання з метою збуту наркотичних засобів (ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, інспектор налагодив механізм продажу наркотичних речовин на території установи. Змовившись із засудженим, він купував та проносив на територію виправної колонії заборонені препарати, після чого останній мав їх розповсюджувати особам, які утримувалися у закладі.

22 червня 2020 року під час затримання, яке відбулося у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, у кишенях інспектора виявлено та вилучено два пакети із речовиною рослинного походження, ззовні схожою на канабіс.

Наразі вирішується питання щодо вручення затриманому повідомлення про  підозру.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Полтавської області. Оперативний супровід — Управління  СБУ  в Полтавській області.

У разі доведення вини, працівнику установи загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

 

 

Коментувати