Середня зарплата на Полтавщині збільшилась на 23%

0

У січні–вересні 2016р. розмір середньомісячної номінальної заробітної плати штатних працівників (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) становив 4442 грн і порівняно з відповідним періодом 2015р. збільшився на 23,0%.

Про це повідомили у ГУ статистики у Полтавській області.

Найвищий рівень оплати праці спостерігався у працівників підприємств з виробництва коксу та продуктів нафтоперероблення, де заробітна плата перевищувала середній показник по області у 2,2 раза, добувної промисловості і розроблення кар’єрів та з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції – в 1,8 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався у працівників підприємств з тимчасового розміщування й організації харчування, текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності, діяльності у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування, мистецтва, спорту, розваг та відпочинку, охорони здоров’я та надання соціальної допомоги, оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів, у сфері операцій з нерухомим майном і не перевищував 75,5% від середнього рівня по області.

Індекс реальної заробітної плати у січні–вересні 2016р. порівняно з відповідним періодом 2015р. становив 106,2%.

Упродовж січня–вересня 2016р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати зменшилась на 8,4%, або на 2,6 млн.грн, і на 1 жовтня становила 28,7 млн.грн (1,8% фонду оплати праці, нарахованого за вересень 2016р.).

 

Коментувати