Що отримає Полтавщина з «Держбюджету-2017»

0

Народні обранці, згідно з прийнятим документом, виділили в бюджет Полтавщини на 2017 рік  177,06 млн грн. освітньої субвенції, 840,4 млн грн. — медичної субвенції. Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я — 251,2 млн грн. Про це інформує  УНН-Центр.

Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області отримає з держбюджету на забезпечення роботи судів — 201,5 млн грн. Кошти на оплату праці працівників суддів, комунальні послуги, витратні матеріали отримають: Господарський суд Полтавської області, Полтавський окружний адміністративний суд, Автозаводський районний суд м.Кременчука, Великобагачанський районний суд Полтавської області, Гадяцький районний суд Полтавської області та інші.

Крім того, Полтавська область отримає 195,6 тис. грн на видання, придбання, зберігання і доставку підручників і посібників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів державної та комунальної власності, а також 11,7 тис. грн. — на забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру.

Автор: Сергій Нагорний

Коментувати