Школи Полтавської області готові до початку навчального року в умовах карантину

0

У серпні у закладах освіти проводилися комісійні огляди щодо їх готовності до початку нового навчального року. Були оформлені відповідні акти прийому. До складу комісій залучили представників Держпраці, пожежного нагляду, Держпродспоживслужби, органів виконавчої влади й місцевого самоврядування.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації зобов’язав заклади освіти обласного підпорядкування та рекомендував місцевим органам управління освітою доповнити форму акту прийому готовності закладу до 2020-2021 навчального року пунктом «Дотримання рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) в частині підготовки закладу освіти до роботи в навчальному році», враховуючи Постанову Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» з метою збереження здоров’я учнів та педагогічних працівників.

«На початок нового навчального року заклади освіти забезпечені засобами індивідуального захисту, безконтактними термометрами, антисептичними засобами для обробки рук та дезінфекційними засобами, – зазначила директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віта Ковальська. – Питання організації перевезень дітей шкільними автобусами врегульоване. Складено графіки та маршрути руху автобусів. Завершуються роботи з технічного обстеження і профілактичного обслуговування всіх транспортних засобів».

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов наголосив, що дотримання всіх санітарних вимог і рекомендацій МОЗ – обов’язкова вимога до роботи закладів освіти регіону.

«Першого вересня на Полтавщині освітній процес має розпочатися традиційно, а не дистанційно. Дуже важливо, щоб діти й молодь одержували якісні знання. Водночас життя і здоров’я наших дітей – це завжди пріоритет. Їхнє навчання має бути максимально безпечним і комфортним. Це зона відповідальності не тільки колективів закладів освіти, а й батьків. Потрібно роз’яснювати дітям, наскільки важливо дотримуватися карантинних заходів та своїм прикладом показувати, як їх потрібно виконувати», – сказав Олег Синєгубов.

Коментувати