У Горішніх Плавнях та Кременчуці якість води найгірша в області

0

В Полтавській ОДА відбулась нарада з представниками області, Управління водних ресурсів та інших профільних установ з обговорення якості питної технічної води. 

Здебільшого Полтавщина використовує ресурси підземних вод, лише Горішні Плавні та Кременчук користуються поверхневими водами, тому у цих районах якість води гірша, ніж у інших районах області.

“На Полтавщині відмічаються негативні тенденції та посилення водного дефіциту через забруднення та виснаження водних ресурсів”, – розповів начальник Полтавського регіонального Управління водних ресурсів Василь Євсеєв.

Незадовільний стан води в області зумовлений недотриманням санітарної охорони джерел водопостачання, забруднення джерел водопостачання стічними водами, незадовільний стан водопровідних мереж, застосування застарілих технологій водопідготовки.

До 23 січня місцевим громадам необхідно подати проекти для участі у державній програмі “Питна вода України” у Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства та до середини лютого – “Питна вода Полтавщини”, передає  “Кременчуг Today” з посилання на Новини Полтавщини.

Коментувати