У Горішніх Плавнях кіберполіція викрила хакера, який крав персональні дані користувачів мережі.

0

Співробітники кіберполіції викрили 32-річного жителя Горішніх Плавнів у копіюванні персональних даних користувачів мережі.

Кіберполіція встановила, що для протиправної діяльності хакер використовував веб-форуми, де розповсюджував шкідливе програмне забезпечення, замасковане під іншу програму.

Як повідомили на сайті Міністерства внутрішніх справ, вірус був призначений для крадіжки персональних даних користувачів мережі. Після завантаження на комп’ютер програма шукала необхідну інформацію: паролі до акаунтів соціальних мереж, доступ до конфіденційної інформації про електронні платіжні системи, паролі від електронних поштових скриньок, а також ключі від електронних гаманців різних криптовалют.

Правоохоронці провели обшук за місцем мешкання фігуранта. За результатами вилучили комп’ютерну техніку, мобільні телефони, жорсткі диски, флеш-накопичувачі, банківські картки, сім-карти та стартові пакети.

За цим фактом відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 361-1 (створення з метою використання, розповсюдження або збуту шкідливих програмних чи технічних засобів, а також їх розповсюдження або збут) Кримінального кодексу України.

Коментувати