У Кременчуці додадуть харчів нужденним. А у Горішніх Плавнях!?

0

Майже 90 тисяч гривень зекономлені через відміну святкових заходів, використають на придбання продуктових наборі. Постає питання куди направлять зекономлені таким чином кошти у Горішніх Плавнях?

На засіданні виконкому Кременчуцької міськради на Полтавщині ухвалили рішення про перерозподіл бюджетних асигнувань на користь соціально незахищених категорій земляків. Ішлося про суму в розмірі 89 тисяч 860 гривень, яку планували використати на проведення святкових заходів у квітні й травні нинішнього року.

Оскільки через карантинні обмеження такі заходи були відмінені або влаштовувались у, так би мовити, звуженому форматі, згадані кошти вдалося зекономити. Тепер заощаджені гроші, згідно з рішенням міськвиконкому, використають на придбання та доставку продуктових наборів тим кременчуківцям, які найбільше потребують такої допомоги й підтримки. Її надаватимуть через територіальні центри соціального обслуговування Автозаводського та Крюківського районів міста.

Це вже не перший переділ бюджетного “пирога” на користь нужденних земляків у Кременчуці.  Такий само перерозподіл коштів  зі спільного “гаманця” громади в індустріальній “столиці” Полтавщини було здійснено за рахунок економії коштів на зарплатах тих міських посадовців і чиновників, які під час карантину працювали дистанційно.

Тоді також на зекономлені гроші придбали продукти харчування для самотніх стареньких людей та інших соціально вразливих категорій. А загалом із початку карантину в наддніпрянському місті нужденним землякам, за інформацією прес-служби міськради, роздали вже вісім з половиною тисяч продуктових наборів, які були придбані за гроші благодійників і бюджетні кошти.

 

Коментувати