В області перевірять на пожежну безпеку установи з масовим перебуванням людей

0

На Полтавщині  перевірять  системи пожежної безпеки установ з масовим перебуванням людей до 26 грудня. Це дитячі садки, школи, професійно-технічні та вищі навчальні заклади, гуртожитки, лікарні та об’єкти соціального захисту. Також перевірять ринки й розважальні заклади.

Про це повідомив заступник начальника ГУ ДСН Полтавщини  Володимир Гришанін на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов закликав всіх керівників відповідних установ і організацій сприяти цим перевіркам.

«Враховуючи трагічні події в Одесі, хочу наголосити, що в питанні безпеки – компромісів не повинно бути. Є моменти, що залежать від нас і  ми повинні їх виконати на 100%. Нині питання протипожежної безпеки – найважливіше. Закликаю всіх керівників структурних підрозділів, підприємств, установ та організацій сприяти цим перевіркам. Це вимога прем’єр-міністра й вона повинна бути виконана» – сказав Олег Синєгубов.

Очільник області додав, що кожен керівник навчального закладу, установи охорони здоров’я та об’єктів соціального спрямування несе особисту відповідальність за безпеку.

Як повідомив Володимир Гришанін, протягом 2019 року проводилася робота з профілактики пожеж.

«Зокрема перевірили готелі та місця масового відпочинку людей. З 121 об’єкта перевірили 85, виявили 915 порушень, притягнули до відповідальності  88 осіб. Також перевірили заклади охорони здоров’я області. Виявили понад 5 тисяч порушень», – зазначив Володимир Гришанін.

За даними Полтавської облдержадміністрації

Коментувати