Викрили злочинну групу наркоділків, які налагодили постачання та збут “метадону” на території кількох областей, зокрема Полтавської

0

Поліція викрила міжрегіональну злочинну групу, яка постачала та збувала наркотики на території Кіровоградської та Полтавської областей.

 

Поліція викрила міжрегіональну злочинну групу наркоділків, які налагодили постачання та збут “метадону” на території кількох областей. За інформацією пресслужби Головного управління Національної поліції Полтавщини, у причетності до придбання, зберігання, перевезення та збуту “метадону” на території Полтавської та Кіровоградської областей об’єктивно підозрюють чотирьох жителів Кіровоградщини. Двох із них затримали увечері 11 серпня після чергової “оборудки”. Спільники намагалися втекти від переслідування на автомобілі “Audi A6”. Але їх затримали біля одного із сіл Кіровоградської області, де вони облаштувалися.

Під час санкціонованих судом обшуків, які провели у трьох областях України, поліція вилучила згортки та полімерні зіп-пакети, електронні ваги, телефони, сім-карти різних операторів мобільного зв’язку, банківські карти, чорнові записи та готівку в національній валюті.

Вирішують питання про повідомлення 38-річному та 42-річному чоловікам про підозри та обрання їм запобіжних заходів. Ще двом спільникам (41-річному чоловікові та його 37-річній родичці) вже вручили підозри у скоєнні наркозлочинів та підготували клопотання про обрання запобіжних заходів.

Наразі поліція опрацьовує інформацію стосовно інших осіб, які можуть бути причетними до міжрегіонального “наркобізнесу”. Встановили, що спільники продавали синтетичний препарат, який використовують для лікування наркотичної залежності, як шляхом безпосереднього контакту з клієнтами, так і через “закладки”.

Детективи здійснюють досудове розслідування за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України – незаконне придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, вчинений за попередньою змовою групою осіб. У кримінальному провадженні призначені відповідні судові експертизи, йдеться у повідомленні.

 

Коментувати