Взимку горішньоплавнівські водії повинні возити з собою близько 20 предметів

0

Саме зимою водіям додає проблем негода. У цей період керування автомобілем вимагає більшої зосередженості, вміння діяти у складних ситуаціях. На зимових дорогах всім водіям необхідно бути більш обережними, ні в якому разі не порушувати Правила дорожнього руху.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Полтавській області.

Служба автомобільних доріг у Полтавській області нагадує автовласникам про особливості експлуатації транспортних засобів у зимовий період, особливо при поїздках на далекі відстані. Вирушаючи в дорогу, перевірте технічний стан авто, подбайте про встановлення на своїх автомобілях шин з зимовим малюнком протектору та запас палива.

Окрім стандартних предметів, а саме: аптечки, вогнегасника, знака аварійної зупинки, балонного ключа, буксирувального тросу, запасного колеса та домкрата, вам стануть у нагоді додатковий комплект теплого одягу, гарячі напої в термосі, ліхтар на батарейках, зарядний пристрій для мобільних телефонів, дроти «прикурювання», скребок для очищення скла від льоду, щітка, свічки, сірники, невеличка лопата. Водіям великовагових транспортних засобів необхідно мати зимову гуму, упори противідкатні, ланцюги протиковзання.

Під час ускладнення погодних умов, пов’язаних з сильними опадами у вигляді снігу, дорожники забезпечують обробку проїзної частини протиожеледними матеріалами та очистку її від снігу.

У разі необхідності буксирування транспортних засобів або потрапляння у затор під час ускладнення погодних умов водії можуть звернутися за допомогою до Державної служби України з надзвичайних ситуацій за телефоном: 101(цілодобово).

Шановні водії! Дотримуючись елементарних Правил дорожнього руху ви забезпечуєте безпеку собі та іншим учасникам дорожнього руху.

Коментувати