З 1 СЕРПНЯ НА ПОЛТАВЩИНІ ПРОВОДЯТЬСЯ ОПЕРАТИВНО-ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ ПІД НАЗВОЮ «МІГРАНТ»

0

МЕТА ТАКИХ ЗАХОДІВ ПОЛЯГАЄ У ЗАПОБІГАННІ ВЧИНЕННЮ ПРАВОПОРУШЕНЬ ІНОЗЕМЦЯМИ ТА ОСОБАМИ БЕЗ ГРОМАДЯНСТВА. ПРО ЦЕ ПОВІДОМИВ ГОЛОВНИЙ ПОЛІЦІЯНТ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ОЛЕГ БЕХ НА СВОЇЙ СТОРІНЦІ  У FACEBOOK.

“Слід зазначити, що окрім адміністративних матеріалів, складених на порушників міграційного законодавства з початку профілактичної «операції», відкриті 9 кримінальних проваджень за фактами злочинів, вчинених іноземцями”, – написав він.

Так, поліцейські затримали 27-річного громадянина іншої країни, причетного до пограбування трьох жінок у Горішніх Плавнях, а також – 44-річного іноземця, який відібрав барсетку у полтавця. 


Також розкриті три крадіжки, вчинені іноземними громадянами.

“Зокрема, у Гадяцькому районі підозру повідомлено 30-річному чоловікові, який зняв кошти з чужої кредитної картки. У Кобеляцькому районі встановлено підозрюваного у викраденні сумки з документами і грошима з автомобіля «Форд» – ним виявився 34-річний іноземець. У Чутівському районі підозру у скоєнні крадіжки з продуктового магазину повідомлено 50-річному громадянинові ближнього зарубіжжя. Ми продовжуємо працювати у даному напрямку”, – повідомляє начальник ГУ НП в Полтавській області, генерал поліції Олег Бех.

Коментувати