За хабар в 160 тис. доларів ексдепутат зі спільниками постануть перед судом

0

За одержання 160 тисяч доларів США неправомірної вигоди – ексдепутат Полтавської райради та його спільники постануть перед судом

Полтавською обласною прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт стосовно колишнього депутата Полтавської районної ради та двох його спільників за зловживання впливом, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, вчинене за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 369-2 КК України).

За даними слідства, обвинувачені одержали 160 тис. дол. США від представника наукової установи за вплив на службових осіб Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області з метою видачі останніми наказів про надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою земельних ділянок загальною площею майже 100 га.

Викрили діяльність осіб у травні цього року за оперативного супроводу Управління Служби безпеки України в Полтавській області.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювало слідче управління Головного управління Національної поліції в області за процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури.

Пресслужба Полтавської обласної прокуратури

 

Коментувати