ЗА КІЛЬКА ДНІВ З’ЯВЛЯТЬСЯ НОВІ ЗАСТУПНИКИ ГОЛОВИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОДА

0

Нового голову Полтавської облдержадміністрації представив Сергій Трофімов, перший заступник керівника офісу Президента України. Урочисто в сесійній залі обласної ради передав очільнику відповідний Указ Президента.

Новий голова Полтавської облдержадміністрації 36-річний харків`янин Олег Синєгубов. За освітою – юрист. Власник кількох підприємств. Поділився першими кроками, які зробить на посаді.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

– Основним завданням вважаю наведення порядку та зміна місцевої влади, для того, щоб люди почули, що йдуть зміни на покращення. По-перше, буде зроблено аудит тих рішень, які приймалися, на предмет відповідності їх закону та ефективності.

Олег Синєгубов пообіцяв переглянути обласні цільові програми та відкрити офіси залучення інвестицій та реформування. Сергій Трофімов каже, – головне завдання влади – покращення життя українців. Відповідно до цього, окреслив пріоритети майбутньої роботи очільника області.

Сергій Трофімов, перший заступник керівника офісу Президента України: 

– Нульова толерантність до корупції. Використання бюджетних коштів тільки цільовим образом. Друге, закінчення реформи децентралізації і передача на місця повноважень та ресурсів для громади. Третє – це залучення інвестицій у регіон.

На урочистостях присутній і новий керівник СБУ Полтавщини Євген Борзілов.

– Я вважаю, що разом із новим очільником ОДА ми наведемо лад і порядок в регіоні.

Мешканці області висловлювали побажання та скаржились на проблеми новому очільнику облдержадміністрації. На питання хто буде його заступниками, Олег Синєгубов відповів, – офіційну заяву зробить за кілька днів.

За інформацією ІРТ Полтава

 

Коментувати