За перший тиждень нового року на Полтавщині майже 5 тисяч людей захворіло на ГРВІ

0

Як повідомляє Полтавський обласний центр здоров’я з посиланням на обласний лабораторний центр МОЗ України, за 1-й тиждень нового року рівень захворюваності на ГРВІ на Полтавщині зменшився на 7,6%  і тепер є нижчим за епідпороговий показник на 40%. Станом на 8 січня 2018-го року у Полтавській області захворіло на ГРВІ 4 775 людей, з них 2 921 особа (61% від кількості усіх, хто захворів) — діти. Госпіталізовано 322 хворих (6,7% від кількості тих, хто захворів).

Станом на 12 січня в Горішніх Плавнях на грип та ГРВІ захворіло на 80 осіб менше, ніж на попередньому тижні. Всього за тиждень захворіло 364 людини, тоді як на попередньому тижні – 444, повідомляють в епідеміологічному відділі Горішньоплавнівського окремого підрозділу лабораторних досліджень. За тиждень за наданням медичної допомоги звернулося 37 школярів, це на 52 дітей менше, ніж на попередньому тижні. Питома вага дітей у загальній структурі захворюваності на ГРВІ та грип становить 25%, в тому числі школярів 10%.

Оскільки такі показники (зменшення рівня захворюваності у січні) є щорічними, медики пов’язують їх з початком зимових канікул у школярів і зменшенням звернень до лікарень під час зимових свят.

Коментувати