За вимагання понад 60 тис грн депутат Полтавської облради та його спільник постануть перед судом

0

Прокуратура Полтавської області затвердила і направила до суду для розгляду по суті обвинувальний акт щодо депутата Полтавської обласної ради та фізичної особи-підприємця. Дії обох кваліфіковані за ч. 2 ст. 189 КК України (вимагання передачі чужого майна з погрозою вбивства потерпілого за попередньою змовою групою осіб).

За даними слідства, будучи членом постійної комісії Полтавської обласної ради з питань екології та раціонального природокористування, депутат та його спільник вимагали у директора одного з товариств м. Лубни понад 60 тисяч гривень, що становило 10% від коштів, виділених товариству як фінансування цільової програми по озелененню скверу. У разі не передачі грошей директора ТОВ погрожували вбити. Викрили дії осіб 23 січня 2020 року під час одержання ФОП частини суми – 9 тис. 200 грн.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

                                                                   За інформацією пресслужби прокуратури Полтавської області

Коментувати