Захворіли і збираєтесь до лікарні? Знайте, що частину медикаментів для вас держава вже оплатила

0

Чи знають жителі Горішніх Плавнів, що у медичних закладах нашого міста наявні медикаменти, які вже оплачені державою, знаходяться на складах у медичних закладах і мають видаватися в лікарнях безкоштовно? Перелік цих медикаментів можна побачити на сайті «Безкоштовні ліки»:

На сайті розміщено перелік оплачених державою медикаментів, що наявні у лікарнях Полтавської області та мають видаватися в лікарнях безкоштовно. Якщо лікар відмовляється видавати вам ліки, наявні в переліку на сайті, зверніться зі скаргою до Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА за безкоштовним номером гарячої лінії 0-800-50-50-32 або електронною поштою: guoz@adm-pl.gov.ua

Перелік цих медикаментів можна побачити на сайті «Безкоштовні ліки»:

1) наявність медикаментів у Горішньоплавнівській міській лікарні ;
2) наявність медикаментів у Центрі первинної медико-санітарної допомоги м. Горішні Плавні ;
3) наявність медикаментів у Горішньоплавнівській міській стоматологічній поліклініці .

Виявляється, що на закупівлю ліків держава виділяє кошти щороку. Сотні медикаментів, оплачених за рахунок бюджету (тобто за наш з вами рахунок), доступні для лікування хворих.

Сайт «Безкоштовні ліки» працює задля підвищення рівня прозорості та підзвітності закладів системи охорони здоров’я. Запустив його Департамент охорони здоров’я Полтавської ОДА .На сайті розміщено перелік оплачених державою медикаментів, що наявні у лікарнях Полтавської області та мають видаватися в лікарнях безкоштовно. Офіційна інформація про залишки ліків оновлюється щомісяця.

Робота сервісу регулюється наказом Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА №892 від 03 листопада 2016 року, та окремими положеннями наказів МОЗ №267 від 25 березня 2015 року та №509 від 2 червня 2016 року

 

За інформацією Горішні Плавні Online

Коментувати