ЖЕВАГО АКТИВНО ВЗЯВСЯ ЗА ВОРСКЛУ

0

ПОЧЕСНИЙ ПРЕЗИДЕНТ “ВОРСКЛИ”, ЯКОГО РОЗШУКУЮТЬ ПРАВООХОРОНЦІ, ПООБІЦЯВ ВИВЕСТИ КЛУБ НА НОВИЙ РІВЕНЬ.

Про це йдеться у привітання підприємця, яке опублікували на офіційному сайту “Ворскли”.

“Обіцяю, зроблю все від мене залежне, щоб примножити традиції “Ворскли”, і вивести її на якісно новий рівень. Переконаний, на шляху до мети ми разом подолаємо будь-які перешкоди”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, слідчий суддя задовольнив клопотання прокуратури щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою колишньому народному депутату, бізнесмену Костянтину Жеваго.

Про це повідомляє пресслужба Генпрокуратури.

“У зв’язку із систематичною неявкою до органу досудового розслідування його оголошено у міжнародний розшук та слідчим суддею надано дозвіл на його затримання”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ця ухвала суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою є підставою для затримання підозрюваного за межами України та видачі компетентним органам України.

Костянтин Жеваго визнаний журналом Forbes наймолодшим мільярдером в Європі, який зробив свій статок сам.

Його банк «Фінанси і Кредит» входив до TOP-10 найбільших українських банків з сотнями філій по Україні (ліквідований під кінець 2015 року). Він контролював розвинені і успішні підприємства в гірничорудній і металургійній галузях, суднобудуванні та машинобудуванні, у виробництві великовантажних автомобілів, фармакології та харчопромі в Україні, а також в країнах Західної Європи та Середньої Азії.

Володіє футбольною командою Прем’єр ліги України «Ворскла» (Полтава).

Поки що не зрозуміло чому Жеваго згадав про «Ворсклу» саме в цей час. Чи не нашкодять  його дії самому клубу!? Можливо цей жест, тільки за для збереження свого статусу та своїх статків.

В цілому, його статок оцінюється в $1,1 млрд. Крім Ferrexpo на базі Полтавського Єристівського ГЗК (Горішні Плавні Полтавської обл.) З видобутку залізної руди, в бізнес-імперію Жеваго входять машинобудівний холдинг КрАЗ (Кременчук), шинний завод «Росава» (Київська обл.), Фармацевтична корпорація «Артеріум».

Нагадаемо, півроку акції компанії Ferrexpo стрімко знижувались у ціні.

У жовтні 2019 Костянтин Жеваго залишив пост ген.деректора ПГОК.

Відзначимо, що невдачі почали наздоганяти Жеваго в судах ще влітку, коли 22 липня Північний апеляційний госпсуд відмовився задовольнити апеляційну скаргу його ПАТ АвтоКрАЗ, залишив без змін рішення Господарського суду Києва, яке задовольнило позов Ощадбанку до АвтоКрАЗу на 899, 4 млн грн.

«Ворскла» мабудь единий актив Жеваго який поки що ніде «не засвітився» у поганому розумінні.

Краще би новорічне звернення, з приводу Ворскли від пана Жеваго, виявилося правдою, а не пустими обіцянками за для своєї вигоди.

Коментувати