ЗНО проводитимуть не лише в Кременчуці, а й в Горішніх Плавнях

0

В обласному центрі розповіли про особливості проведення державної підсумкової атестації та ЗНО у 2018-му році. Зокрема,  кожен зареєстрований учасник має право скласти тест щонайменше із чотирьох предметів. Для цього створять пункти у дев’яти містах області. Зовнішнє незалежне оцінювання проведуть із 12-ти предметів.

У 2018-му році ЗНО для випускників загальноосвітніх навчальних закладів проходитиме за трьома предметами:  українська мова та література, математика чи історія,  і третій предмет за вибором. У такий спосіб оцінюватимуть і студентів профтехучилищ та вищих навчальних закладів 1-2-го рівня акредитації. ЗНО зарахують  як державну підсумкову атестацію. Але потрібно ще буде написати письмову роботу у навчальному закладі.

Цьогоріч абітурієнти мають право подати документи на чотири  спеціальності. Це ті професії, підготовку до яких здійснюють за державним або регіональним замовленням. На Полтавщині  участь в тестуванні з української мови та літератури візьмуть участь майже 13 тисяч осіб.

На ті спеціальності, де підготовка проводиться за контрактом, кількість подачі заяв не обмежена.  Коли буде проведена вступна кампанія, то на лікарські спеціальності саме до вступу до медичних навчальних закладів, бал ЗНО має бути не менше 150-ти балів, — сказала Олена Харченко, директор департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.

 

У зв’язку із тим, що кількість абітурієнтів на Полтавщині наступного року зросте, нині вже розглядають варіанти, щоб збільшити кількість міст, в яких проводитимуть ЗНО.

А саме Горішні Плавні, Пирятин і Кобеляки для того, щоб мати змогу розташувати всіх учасників ЗНО. У 2018-му році їх буде більше, ніж на три тисячі, — повідомив Олександр Сидоренко,  директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти:

Загалом на Полтавщині планують провести ЗНО у дев’яти містах області. Докладніше  про це  — у сюжеті Лтави.

Коментувати