Більшість нардепів Полтавщини підтримали легалізацію грального бізнесу

0

 З восьми мажоритарників, шестеро проголосували за запровадження кримінальної відповідальності за організацію азартних ігор без ліцензії.

Нардепка Анастасія Ляшенко була відсутня під час засідання, а Юрій Шаповалов утримався під час голосування. Про це йдеться на сайті Верховної Ради України.

За проєкт закону «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» голосували 14 липня. Як пише hromadske, цьому передував розгляд комітетами 3 тис. 445 правок. Як результат, в цілому у другому читанні законопроєкт підтримали 248 народних депутатів, серед яких і полтавські мажоритарники:

Ухвалений закон запроваджує кримінальну відповідальність за організацію азартних ігор, якщо організатори не мають ліцензії.  Тепер зали з ігровими автоматами можуть бути виключно у п’ятизіркових готелях. Гральним бізнесом в Україні не може володіти громадяни держави-агресора, а гравцями у закладах можуть бути люди віком від 21 року. Невдовзі, у держбюджеті з’явиться спеціальний фонд підтримки медицини, спорту і культури, куди будуть надходити платежі за ліцензії.

Нагадаємо, наприкінці 2019 року на Полтавщині закрили гральні заклади через постанову уряду. Тоді Кабмін доручив Національній поліції та Державній фіскальній службі вжити заходів для припинення роботи розповсюджувачів лотерей, чия діяльність не віднесена до проведення лотерей не заборонених законом.

Фото:zmist.pl.ua

 

Коментувати