Горішньоплавнянин вступив в домовленість з кременчужанином для вчинення кримінального правопорушення. Справа потрапила до СБУ.

0

В Автозаводському райсуді м. Кременчука було розглянуто кримінальне провадження про визнання провини кременчужанина у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.359 Кримінального кодексу України «Незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації».

Як сказано у вироку суду, чоловік розумів, що діє протизаконно але придбав 20 техзасобів негласного отримання інформації з метою їх подальшого збуту.

Ці засоби він зберігав за місцем роботи. у подальшому він домовився з мешканцем Горішніх Плавнів про продаж трьох спецзасобів у вигляді автомобільних зарядок-прикурювачів за ціною 1 тис 750 грн кожен.

Перший спецзасіб він відправив «Новою поштою». Це поштове відправлення мешканець Горішніх Плавнів передав до СБУ. У подальшому обвинувачений знову, з метою не викриття своєї діяльності, відправив спецзасобі через «Нову пошту», використовуючи робочий акаунт.

Вже пізніше під час обшуку за місцем роботи кременчужанина було виявлено ще 17 спецзасобів негласного отримання інформації, а саме негласного аудіо контролю.

У квітні 2021 року між обвинуваченим та прокурором укладено про визнання винуватості. Обвинувачений визнав свою провину і сторонами узгоджено йому покарання – штраф 400 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 6 тис 800 грн.

Суддя затвердив дану угоду. Крім того суддя стягнув 26 тис 215 грн витрачених на експетризи із кременчужанина.

 

Коментувати