Горішньоплавнянину що вдарив поліцейського обрано запобіжний захід

0

04 серпня 2021 року в Комсомольському міському суді Полтавської області було розглянуте клопотання  про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою строком на шістдесят днів підозрюваному у заподіянні працівникові правоохоронного органу, легких тілесних ушкоджень, у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків.

Ухвалою суду було частково задоволене зазначене вище клопотання, а саме застосований до підозрюваного запобіжний захід у виді тримання під вартою, строком на сорок п’ять днів, без визначення розміру застави.

За попередньою інформацією слідства встановлено, що маючи заборону наближатися до місця мешкання раніше від нього потерпілої мешканки міста Горішні Плавні, порушив заборону та прибув за адресою проживання останньої, де через незачинені двері технічного поверху вказаного будинку, виліз на дах та через балкон проник до приміщення квартири. У зв’язку з цим, на виклик, що надійшов на лінію «102» від потерпілої прибула слідчо-оперативна група. Працівники поліції запропонували правопорушнику залишити приміщення квартири, однак на дане прохання він не відреагував та наніс один удар рукою стиснутою в кулак по обличчю лейтенанту поліції, чим заподіяв останньому тілесні ушкодження, які за ступенем тяжкості відносяться до легких тілесних ушкоджень.

Коментувати