Із Горішніх Плавнів примусово виселили двох росіян

0

В Горішніх Плавнях двоє громадян Російської Федерації проживали без відповідних документів.

Комсомольський міський суд Полтавської області розглянув адміністративні позови Горішньоплавнівського МВ УДМС України в Полтавській області про примусове видворення з України громадян Російської Федерації, жінки 1942 р. н. та чоловіка 1988 р. н.

За попередньою інформацією, Горішньоплавнівським МВ УДМС України в Полтавській області було виявлено, що громадяни Російської Федерації, не додержувалися правил перебування іноземців в Україні, а саме: проживали без документів на право проживання в Україні та ухилялися від виїзду з України після закінчення відповідного терміну перебування.

Горішньоплавнівським МВ УДМС України в Полтавській області було прийняте рішення про примусове повернення іноземців до країни походження.

За повідомленням пресслужби суду, вказане рішення громадяни Російської Федерації не виконали, територію України не залишили, що і стало причиною звернення до суду з адміністративними позовами.

Попередньо, за порушення правил перебування в Україні, відносно вказаних вище громадян Управлінням Державної міграційної служби в Полтавській області були складені протоколи про адміністративне правопорушення за ознаками ч. 1 ст. 203 КУпАП та винесені постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафів в розмірах 2550 грн.

 

Коментувати