Пенсіонерок котрі займалися наркоторгівлею на території Полтавщини засуджено до тюремного покарання

0

Хорольський районний суд виніс вирок у справі двох пенсіонерок, яких звинуватили у незаконному обігу наркотичних засобів. Про це повідомили на сайті Хорольського районного суду.

Слідство встановило, що у 2021 році 74-річна жителька Лубен, незаконно придбала наркотичні засоби, які потім продавала місцевим та жителям Лубенського району. Отримані кошти жінка використовувала, для нових закупівель наркотиків та зберігала на власних рахунках у банку. Загальна сума виявлених грошей склала понад 600 тис. грн.

До своєї діяльності жінка залучила 71-річну знайому, також жительку Лубен, яка допомагала їй у придбанні, зберіганні та продажі заборонених засобів.

У суді обидві обвинувачені свою вину визнали та розкаялися.

Жінок звинуватили у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту, а також незаконному збуті наркотичних засобів, сильнодіючих лікарських засобів та прекурсорів за попередньою змовою групою осіб.

Рішенням суду, 74-річну обвинувачену визнали винною у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 307, ч. 2 ст. 307, ч. 3 ст. 321, ч. 2 ст. 311, ч. 2 ст. 306 Кримінального кодексу України та призначили покарання у виді чотирьох років позбавлення волі з конфіскацією всього її майна. Крім того, суд конфіскував у власність держави гроші в сумі 653 тис., які належали жінці.

71-річну обвинувачену визнали винною у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 321, ч. 2 ст. 311 Кримінального кодексу України та засудили до трьох років позбавлення волі, але звільнили від відбування покарання з іспитовим випробувальним строком три роки.

 

Коментувати