Погроза вибухом у банку: затриманому повідомили про підозру

0

Чоловіку, що 3 липня захватив заручницю і погрожував підірвати бомбу у відділенні Універсал Банку в бізнес-центрі “Леонардо”, повідомили про підозру у вчиненні терористичного акту, тобто погрозі вибухом, який створює небезпеку для життя людей (ч. 1 ст. 258 КК України).

Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Відповідне клопотання скеровано на розгляд до Печерського районного суду м. Києва.

Слідство встановлює мотиви скоєння злочину. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Головного управління СБУ в м. Києві та Київській області.

Нагадаємо, 35-річний громадянин Узбекистану Карімов Сухроб Рахманович 3 серпня захопив відділення банку, що знаходиться у будівлі бізнес-центру “Леонардо” у районі перехрестя вул. Богдана Хмельницького та вул. Володимирської. Він тримав заручницю і погрожував підірвати будівлю, вимагаючи виступу по телебаченню. У зв’язку з надзвичайною подією у центрі столиці оголосили операцію “Грім”, ході якої терориста знешкодили. Як виявилось, Сухроб Карімов з 1998 року перебував на психоневрологічному обліку з діагнозом «Олігофренія». Це діагноз був поставлений, коли йому було всього лише 10 років.

 

Коментувати